Marka PetGear

PetGear logoMarka PetGear to samochodowe produkty dla psów. Tak najtrafniej można określić przeznaczenie tych artykułów. Znajdziemy tu transportery, szelki samochodowe czy też kraty wentylacyjne oraz kraty oddzielające do bagażnika. Dzięki takim produktom nasza podróż staje się bezpieczniejsza zarówno dla nas jak i dla naszych psów. Oferta obejmuje także produkty zwiększające komfort podróży takie jak maty i pokrowce na siedzenia. Do produktów marki PetGear należy też zaliczyć przenośne miski oraz miski jednorazowe, w których podczas postoju można podać psu posiłek lub wodę, a następnie po prostu wyrzucić do śmietnika.

Jednorazowe miski czy też woreczki na odchody zajmują niewiele miejsca, tak jak tez przenośne pojniki. Są to produkty, które można określić mianem “pierwszej potrzeby” podczas wyjazdu czy wycieczki autem z naszym psem.

PetGear jako firma dbająca o bezpieczeństwo naszych pupili podczas podróży jak i postojów oferuje również kamizelki odblaskowe. Tego typu kamizelki są dostępne w kilku różnych rozmiarach.

Produkty marki Petgear