Transportery i pokrowce

Transporter PetGearPies w aucie powinien być przede wszystkim bezpieczny. Powinien także nie stwarzać zagrożenia dla innych pasażerów podczas kolizji czy też nagłego hamowania. W tym celu warto wyposażyć się w specjalny transporter – klatkę, która po umieszczeniu w bagażniku zapobiega przemieszczaniu się psa po całym aucie. W ofercie marki PetGear znajdziemy także transportery materiałowe, które sprawdzą się też jako buda na polu namiotowym. Polecamy także miękkie maty do klatek i transporterów.

Pokrowce samochodowePokrowce do samochodów dbają o to, by w samochodzie zawsze było czysto, nawet podczas częstych podróży z psem. dlatego też w ofercie marki PetGear znajdziemy między innymi pokrowce na przednie siedzenie pasażerskie. Uwadze polecamy także komfortowy pokrowiec na tylną kanapę, który zakrywa oparcie oraz  siedzenie aż do podłogi. Pokrowce nadają się do prania w pralce, więc szybko możemy go wyczyścić. Dzięki pokrowcom unikniemy odcisków łap w samochodzie oraz sierści.

Szelki i pasy samochodowe dla psówOferta marki PetGear obejmuje także pasy samochodowe dla psów oraz szelki. Szelki dostępne są oczywiście w kilku rozmiarach, tak by dopasować odpowiednie do naszego czworonoga. Wśród produktów marki PetGear znajdziemy również specjalne kraty do bagażników, które oddzielają naszego psa od strefy pasażerów. Taka krata jest rozporowa, dostępna w dwóch wersjach,  można ją także zamontować pomiędzy przednimi a tylnymi siedzeniami.